Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Signatures
am: ፊርማዎች

en: Rows
am: ረድፎች

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
