Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: File
be: Файл

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: API Key
be: Ключ API

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Rows
be: Радкі

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Authored on
be: Дата:

en: Text area (multiple rows)
be: Тэкставая вобласць (некалькі радкоў)

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Number of rows: @rows
be: Нумар радоў: @rows
