Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Author
bn: লেখক

en: File
bn: ফাইল

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
