Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Node
br: Skoulm

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ
