Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: Signatures
bs: Potpisi

en: Rows
bs: Redova

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Authored on
bs: Napisano

en: Text area (multiple rows)
bs: Tekst polje (više redova)
