Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: File
ca: Fitxer

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Rows
ca: Files

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Text area (multiple rows)
ca: Àrea de text (múltiples files)

en: Placeholder
ca: Marcador

en: The file.
ca: El fitxer.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size

en: Number of rows: @rows
ca: Nombre de files: @rows
