Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: File
eu: Fitxategi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Signatures
eu: Sinadurak

en: Rows
eu: Lerroak

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Text area (multiple rows)
eu: Testu eremua (lerro anitza)
