Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: File
fi: Tiedosto

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Signatures
fi: Allekirjoitukset

en: Rows
fi: Rivejä

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Text area (multiple rows)
fi: Tekstialue (useita rivejä)

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: The file.
fi: Tiedosto.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fi: Teksti joka näytetään kentän sisällä kunnes arvo on syötetty. Tämä vihje on usein esimerkkiarvo tai lyhyt kuvaus oletetusta muodosta.

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder

en: Textfield size: @size
fi: Tekstikentän koko: @size

en: Number of rows: @rows
fi: Rivien määrä: @rows
