Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: File
ku: پەڕگە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Signatures
ku: مۆرەکان

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
