Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: File
lt: Failas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: API Key
lt: API raktas

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Signatures
lt: Parašai

en: Rows
lt: Eilutės

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder
