Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: File
pl: Plik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: API Key
pl: Klucz API

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Quality
pl: Jakość

en: Signatures
pl: Podpisy

en: Rows
pl: Wiersze

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Text area (multiple rows)
pl: Wielowierszowe pole tekstowe

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: The file.
pl: Plik.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: Textfield size: @size
pl: Rozmiar pola tekstowego: @size

en: Number of rows: @rows
pl: Liczba wierszy: @rows
