Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Rows
sr: Редови

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Changed
sr: Промењен

en: Placeholder
sr: Резервисано место
