Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: Node
ta: கணு
