Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Author
hi: लेखक

en: File
hi: फ़ाइल

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Node
hi: नोड

en: Textfield
hi: पाठ का क्षेत्र

en: Signatures
hi: हस्ताक्षर

en: Rows
hi: पंक्तियाँ

en: Size of textfield
hi: पाठ फ़ील्ड का आकार

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
