Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: File
ar: ملف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Signatures
ar: التوقيعات

en: Rows
ar: صفوف

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Text area (multiple rows)
ar: منطقة النص (عدة سطور)

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder

en: Textfield size: @size
ar: حجم حقل النص: @size

en: Number of rows: @rows
ar: عدد الصفوف: @rows
