Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Author
he: מחבר/ת

en: File
he: קובץ

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Signatures
he: חתימות

en: Rows
he: שורות

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Text area (multiple rows)
he: אזור טקסט (שורות מרובות)

en: The status.
he: סטטוס זמינות

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: The file.
he: הקובץ.
