Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Author
is: Höfundur

en: File
is: Skrá

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: API Key
is: API Lykill

en: Signatures
is: Undirskriftir

en: Rows
is: Raðir
