Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: File
oc: Fichièr

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Signatures
oc: Signaturas

en: Rows
oc: Rengadas

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: Text area (multiple rows)
oc: Zòna de tèxte (mantuna linha)

en: The file.
oc: Lo fichièr.
