Skype (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Chat
am: ተወያይ
