Skype (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Default
be: Прадвызначана

en: Text
be: Тэкст

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Field types
be: Тыпы палёў
