Skype (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Value
ja: 値

en: Default
ja: デフォルト

en: Text
ja: テキスト

en: White
ja: 白

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Blue
ja: ブルー

en: Field types
ja: フィールドタイプ
