Skype (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: White
sl: Bela

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
