Skype (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Submit
cs: Odeslat

en: Value
cs: Hodnota

en: Default
cs: Výchozí

en: Button
cs: Tlačítko

en: White
cs: Bílá

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Blue
cs: Modrý

en: Text only
cs: Pouze text

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Field types
cs: Typy polí

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky
