Skype (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Submit
hi: जमा करें

en: Value
hi: मान

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Text
hi: लेख

en: Button
hi: बटन

en: Chat settings
hi: चैट सेटिंग्स

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Blue
hi: नीला
