Skype (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Submit
is: Vista

en: Value
is: Gildi

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Text
is: Texti

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Blue
is: Blár

en: Field types
is: Tegundir svæða
