Skype (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Value
ku: نرخ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Blue
ku: شین
