Skype (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Value
lv: Vērtība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Text
lv: Teksts

en: Button
lv: Poga

en: White
lv: Balts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Blue
lv: Zils

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: Button text
lv: Pogas teksts
