Skype (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Value
mr: किंमत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Text
mr: अक्षर

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
