Skype (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Submit
nl: Indienen

en: Value
nl: Waarde

en: Default
nl: Standaard

en: Text
nl: Tekst

en: Button
nl: Knop

en: Chat settings
nl: Chat-instellingen

en: White
nl: Wit

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Blue
nl: Blauw

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Button style
nl: Knopstijl

en: Rectangle
nl: Rechthoek

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Bubble
nl: Ballon

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Call
nl: Bel

en: Rounded
nl: Afgerond
