Skype (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Submit
oc: Sometre

en: Value
oc: Valor

en: Default
oc: Per defaut

en: Text
oc: Tèxte

en: White
oc: Blanc

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Blue
oc: Blau

en: Button text
oc: Tèxte del boton
