Skype (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Submit
pt: Enviar

en: Value
pt: Valor

en: Default
pt: Padrão

en: Text
pt: Texto

en: Button
pt: Botão

en: White
pt: Branco

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Blue
pt: Azul

en: Text only
pt: Somente texto

en: Button text
pt: Texto do botão

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Every page except the listed pages
pt: Todas as páginas exceto as páginas listadas

en: The listed pages only
pt: Apenas as páginas listadas
