Skype (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Submit
ru: Отправить

en: Value
ru: Значение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Text
ru: Текст

en: Button
ru: Кнопка

en: Chat settings
ru: Настройка чата

en: White
ru: Белый

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Blue
ru: Синий

en: Text only
ru: Только текст

en: Button text
ru: Текст на кнопке

en: Rectangle
ru: Прямоугольник

en: Field types
ru: Типы полей

en: Every page except the listed pages
ru: На всех страницах, кроме перечисленных

en: The listed pages only
ru: Только для страниц списка
