Skype (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Blue
sq: Blu
