Skype (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
