Skype (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Submit
tr: Gönder

en: Value
tr: Değer

en: Default
tr: Varsayılan

en: Text
tr: Metin

en: Button
tr: Düğme

en: White
tr: Beyaz

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Blue
tr: Mavi

en: Text only
tr: Sadece metin

en: Button text
tr: Buton metni

en: Chat
tr: Sohbet

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Every page except the listed pages
tr: Listelenen sayfalar haricindeki tüm sayfalar

en: The listed pages only
tr: Yalnızca listelenen sayfalar
