Skype (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Value
ur: قیمت

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text
ur: متن

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
