Skype (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Submit
de: Absenden

en: Value
de: Wert

en: Default
de: Standard

en: Chat settings
de: Chat-Einstellungen

en: White
de: Weiß

en: Default value
de: Standardwert

en: Blue
de: Blau

en: Text only
de: Nur Text

en: Button text
de: Button-Text

en: Button style
de: Button-Stil

en: Button color
de: Button-Farbe

en: Rectangle
de: Rechteck

en: Video chat
de: Videochat

en: Field types
de: Feldtypen

en: Bubble
de: Blase

en: Every page except the listed pages
de: Jede Seite außer den aufgelisteten Seiten

en: The listed pages only
de: Nur die aufgelisteten Seiten

en: Rounded
de: Abgerundet

en: Button size: @sizepx
de: Button-Größe: @sizepx
