Skype (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Value
eo: Valoro

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: Button
eo: Butono

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Blue
eo: Blua
