Skype (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Submit
et: Sisesta

en: Value
et: Väärtus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Text
et: Tekst

en: Button
et: Nupp

en: White
et: Valge

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Blue
et: Sinine

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Field types
et: Väljade tüübid
