Skype (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Text
he: טקסט

en: Button
he: כפתור

en: White
he: לבן

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Blue
he: כחול

en: Call
he: התקשר/י
