Skype (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Submit
it: Invia

en: Value
it: Valore

en: Default
it: Predefinito

en: Text
it: Testo

en: Button
it: Pulsante

en: White
it: Bianco

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Blue
it: Blu

en: Button text
it: Testo del bottone

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Every page except the listed pages
it: Tutte le pagine eccetto quelle selezionate

en: The listed pages only
it: Solo le pagine selezionate
