Skype (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Submit
jv: Kirim

en: Value
jv: Biji

en: Default
jv: Gawan

en: Text
jv: Teks

en: Default value
jv: Biji gawan
