Skype (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Blue
ka: ლური
