Skype (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Every page except the listed pages
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་མ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་ཡོད་ཚད་ནས་མངོན་པ།

en: The listed pages only
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན་ལས་མངོན་པ།
