Skype (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ
