Skype (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Skype
kn: ಸ್ಕೈಪ್‌

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Text only
kn: ಪಠ್ಯ ಮಾತ್ರ

en: Chat
kn: ಹರಟೆ

en: Button style
kn: ಗುಂಡಿಯ ಶೈಲಿ

en: Rectangle
kn: ಆಯತಾಕಾರ
