Skype (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Text
ta: உரை

en: Button
ta: விசை

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Blue
ta: நீலம்
