Skype (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Submit
uk: Надіслати

en: Value
uk: Значення

en: Default
uk: Базово

en: Text
uk: Текст

en: Button
uk: Кнопка

en: Chat settings
uk: Настроювання чата

en: White
uk: Білий

en: Default value
uk: Базове значення

en: Blue
uk: Синій

en: Text only
uk: Тільки текст

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Chat
uk: Чат

en: Button color
uk: Колір кнопки

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Field types
uk: Типи полів

en: Bubble
uk: Бульбашка

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Call
uk: Виклик

en: Rounded
uk: Округленість
