Slack Invite (2.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Message
fa: پیغام

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Send
fa: ارسال

en: Other
fa: ساير
