Slack Invite (2.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Message
be: Паведамленне

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Send
be: Адаслаць

en: Other
be: Іншыя
